zęby psa legion

Miesiąc zdrowych zębów z 8in1 Pro Dental

Spectrum Brands zaproponowało nam dłuższe testowanie kości 8in1 Delights Pro Dental, które mają pozytywnie wpłynąć na uzębienie psa. Test oczywiście chętnie przeprowadzimy – Legion nie ma problemów z uzębieniem, najwyżej delikatny kamień, ale sami jesteśmy ciekawi czy tego typu produkty w ogóle działają. W tym miesiącu będziemy więc troszczyć się o zęby naszego psiska i dokładnie sprawdzimy efekty :)

nadwaga u psa żywienie

Zęby ma zdrowe, ale zawsze może być lepiej :)

Od Spectrum Brands otrzymaliśmy 12 kości Pro Dental, które będą podawane psu raz na 2-3 dni. Po skończeniu wszystkich produktów sprawdzimy dokładnie pysk Legion i ocenimy czy jej zęby są zdrowsze, a oddech świeży. Pod koniec Września postaramy się opublikować test oraz wydać werdykt.

8in1 Delights PRO DENTAL

Będzie testowane! Legion już zaciera łapy :)

Legion wszelkie gryzaki lubi, więc dla niej to tym bardziej będzie przyjemność, a jeżeli jeszcze poprawi to jakość jej uzębienia to już w ogóle super :)

Poniżej kilka informacji na temat kości 8in1 Delights Pro Dental:

”Kość do żucia z mięsem kurczaka owiniętym twardą skórą wołową. Unikalne połączenie środka do pielęgnacji zębów, gryzaka i wyśmienitego przysmaku. Zawiera dużą porcję smacznego mięsa z kurczaka owiniętą twardą skórą wołową. W przeciwieństwie do innych gryzaków, Delights Dental posiadają intensywny zapach, a wystające z brzegów mięso zachęca do gryzienia. Zbilansowana mieszanka minerałów działa jak pasta do zębów, zapewniając psu zdrowe zęby i świeży oddech.

Bez sztucznych barwników i substancji wzmacniających smak.
Tylko 2% tłuszczu.

Składniki analityczne:
Białko surowe 82%, oleje i tłuszcze surowe 2%, włókno surowe 1%, popiół surowy 2%, zawartość wilgoci 14%.”

Polecamy