zycie z psem o nas

O nas

Witaj! Cieszę się, że udało Ci się tutaj trafić. Życie z psem to wyjątkowe miejsce ''od psiarzy dla psiarzy'', które działa od 2014 roku. Serwis skupia się przede wszystkim na pomocy innym w zakresie wszystkich aspektów wspólnego życia z własnym, psim przyjacielem. Znajdziesz tu porady, ciekawe artykuły i sporo przemyśleń.

Wiem, że życie z psem może być proste i powinno takie być. Powinno być łatwe, przyjemne i szczęśliwe. Jednak jest w tym wspólnym życiu również wiele niewiadomych, a także nasz świat bywa całkiem skomplikowany. Psy miewają problemy, chorują, potrzebują odpowiedniej diety oraz prawidłowego podejścia. Nic więc dziwnego, że mnóstwo osób szuka informacji i odpowiedzi. Życie z psem to blog, który stara się właśnie tym potrzebom odpowiadać. Skupiam się na merytorycznych artykułach napisanych prostym językiem. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj pomoc, której potrzebujesz.

W 2017 roku otworzyłem pierwszą w Polsce markę, która skupia się na propagowaniu aktywności węchowych oraz tworzeniu profesjonalnych zabawek węchowych dla psów, które są ogromnym wsparciem w wielu psich problemach. Zabawy stymulujące psa umysłowo to dla mnie coś niesamowitego.

Od 2020 roku Życie z psem to poza blogiem również sklep internetowy z produktami dla psów. Przede wszystkim można tu znaleźć całą naszą ofertę produktów w jednym miejscu. Jednak poza tym rozszerzamy sklep o kolejne, fantastyczne zabawki, przysmaki i akcesoria dla psów. Wszystkie produkty sprawdzam osobiście więc jestem pewien ich jakości oraz skuteczności.

Co przyniesie przyszłość? Zobaczymy. Jestem jednak pewien że będę robić wszystko, żeby Życie z psem było miejscem, w którym każdy psiarz będzie czuł się dobrze. Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej.

Poza działalnością w internecie jestem również trenerem szkolenia psów oraz behawiorystą. Działam na terenie miasta Rybnik.

Szkolenie psów Rybnik

Behawiorysta Rybnik

Moje psiaki

Legion

Data urodzenia: 29.06.2014

Legion to najlepszy pies na świecie i główna inspiracja do powstania tej strony. Uwielbia jeść, swoje frisbee i zabawy węchowe. To naprawdę bardzo konkretny, wymagający pies ze specyficznym charakterem.

Leviathan

Data urodzenia: 23.09.2016

Levi to dumny przedstawiciel rasy samoyed - pierwotnych psów północnych. Kocha przebywać na dworze, jeść marchewki i kopać dziury. Bardzo przyjazny, łagodny i delikatny pies.

Lempo

Data urodzenia: 19.05.2018

Lempo został przeze mnie adoptowany 18.12.2018. Niestety poprzedni opiekunowie sobie z nim nie radzili. Pies trafił do mnie z podejrzeniem depresji i agresji. Na szczęście udało mi się z jego zachowaniami poradzić. Teraz Lempo jest świetnym psem i wspaniałym przyjacielem.