zycie z psem o nas

O nas

Witaj! Cieszymy się, że udało Ci się do nas trafić. Życie z psem to wyjątkowe miejsce ''od psiarzy dla psiarzy'', które działa od 2014 roku. Blog skupia się przede wszystkim na pomocy innym w zakresie wszystkich aspektów wspólnego życia z własnym, psim przyjacielem. Znajdziesz tu głównie nasze doświadczenia, problemy, rozwiązania i przemyślenia.

Wiemy, że życie z psem może być proste i powinno takie być. Powinno być łatwe, przyjemne i szczęśliwe. Jednak jest w tym wspólnym życiu również wiele niewiadomych, a także nasz świat bywa całkiem skomplikowany. Psy miewają problemy, chorują, potrzebują odpowiedniej diety oraz prawidłowego podejścia. Nic więc dziwnego, że mnóstwo osób szuka informacji i odpowiedzi. Życie z psem to blog, który stara się właśnie tym potrzebom odpowiadać. Skupiamy się na merytorycznych artykułach napisanych prostym językiem. Mamy nadzieję, że ktoś znajdzie tutaj pomoc, której potrzebuje.

Od 2017 roku prowadzimy również markę skupiającą się na tworzeniu mat węchowych. To wyjątkowa zabawka, która pomogła nam w wielu psich problemach. Zabawy stymulujące psa umysłowo to dla nas coś niesamowitego. Wielu innych psich opiekunów również ma podobną opinię i dlatego nasza marka odniosła przez te lata ogromny sukces. Sukces, który zachęcił nas do dalszej pracy i rozwijaniu kolejnych projektów.

Od 2020 roku Życie z psem to poza blogiem również sklep internetowy z produktami dla psów. Przede wszystkim można tu znaleźć całą naszą ofertę produktów w jednym miejscu. Jednak poza tym rozszerzamy sklep o kolejne, fantastyczne zabawki, przysmaki i akcesoria dla psów. Wszystkie produkty sami sprawdzamy, więc jesteśmy pewni ich jakości oraz skuteczności.

Co przyniesie przyszłość? Zobaczymy. Jesteśmy jednak pewni, że będziemy robić wszystko, żeby Życie z psem było miejscem, w którym każdy psiarz będzie czuł się dobrze. Zostań z nami!

Nasze psiaki

Legion

Data urodzenia: 29.06.2014

Legion to najlepszy pies na świecie i główna inspiracja do powstania tej strony. Uwielbia jeść, swoje frisbee i zabawy węchowe. To naprawdę bardzo konkretny, wymagający pies ze specyficznym charakterem.

Leviathan

Data urodzenia: 23.09.2016

Levi to dumny przedstawiciel samoyedów - pierwotnej rasy psów północnych. Kocha przebywać na dworze, jeść marchewki i kopać dziury. Bardzo przyjazny i łagodny pies, ale lubi też pokazać swój charakterek.

Lempo

Data urodzenia: 19.05.2018

Lempo został przez nas adoptowany 18.12.2018. Niestety poprzedni właściciele sobie z nim nie radzili, a po kontakcie z nami zdecydowali się nam go oddać. Na początku mieliśmy z nim problemy, ale udało nam się z nimi poradzić. Teraz Lempo jest świetnym psem i wspaniałym przyjacielem.