pet fair

XVII Międzynarodowe Targi Zoologiczne Pet Fair

W dniach 13-15 września 2019 roku w Łodzi w odbędą się XVII Międzynarodowe Targi Zoologiczne Pet Fair. Miło nam również poinformować, że zostaliśmy partnerem medialnym tego wydarzenia! Same targi Pet Fair działają już o 28 lat. Pierwsza edycja miała miejsce w 1991 roku.

Pet Fair: 12-15 września 2019

Targi Pet Fair to na pewno duże wydarzenie, na którym warto być. Będzie wielu przedstawicieli branż oraz wystawców, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze targi odbędą się w hali Expo-Łódź. Spora część targów będzie dedykowana profesjonalistom. Firmy będą mogły zapoznać się z nowościami z zakresu wyposażenia sklepów oraz produktów, które warto znać w nadchodzących latach. Jeżeli ktoś dopiero zastanawia się nad własnym biznesem to znajdzie tam stoiska z poradami z zakresu reklamy i marketingu.

Jednak na pewno będą to również targi przyjemne dla odbiorcy indywidualnego. Jeżeli ktoś ma po drodze to na pewno warto wpaść i zobaczyć przygotowane atrakcje. Na koniec jeszcze kilka słów od samych organizatorów wydarzenia:

”Targi Pet Fair to wydarzenie branżowe, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Zaufanie, tradycja i doświadczenie wyróżniają nas na tle innych imprez o podobnej tematyce. A rozpoznawalność naszej marki, to także efekt współpracy z przedstawicielami branży, partnerami branżowymi i medialnymi. Od 28 lat dbamy o utrzymanie imprezy na wysokim poziomie merytorycznym. Zapewniamy najlepsze warunki i przyjazną atmosferę zarówno Wystawcom jak i Odwiedzającym. W tym roku również tego nie zabraknie!”

  Tagi: , ,
Życie z Psem
Główny autor bloga i właściciel sklepu z produktami dla psiaków. Piszę artykuły, odpowiadam na komentarze, doradzam w zakupach i obsługuję zamówienia. Potrzebujesz pomocy? Kontaktuj się śmiało! :)

Polecamy