wychowujemy nadpobudliwego psa dzień 6

Wychowujemy nadpobudliwego psa – dzień 6

Dzień 6 – ależ ten czas leci. Nasze dziwne, ekspresowe wyzwanie mające na celu wychowanie nadpobudliwego, podekscytowanego wszystkim psa kończy się już jutro :)

Dzisiaj niestety nie ma się czym pochwalić. Levi przyjedzie do nas już w ten czwartek (rano albo wieczorem – jeszcze nie wiemy), więc trzeba było przygotować mieszkanie. Położyliśmy już legowisko malucha i maty treningowe, żeby przyzwyczaić Legion do tych przedmiotów (nie chcemy, żeby się do nich dobierała kiedy będziemy uczyć Leviego).

Treningowo dzisiaj więc klapa, ale generalnie psina grzeczna. Nie szczekała w domu, ale szczekała podczas rozmowy telefonicznej z hodowcą :) Na dworze nie ciągnęła. Ogółem nie ma się czym pochwalić, ale nie ma też powodu do narzekania. Jest ok :)

Konkurs

Przypominam, że konkurs MAKE ME COMFY zakończył się 20 listopada. W tym momencie wybraliśmy już zwycięskie zdjęcia i skontaktowaliśmy się z osobami, które je przysłały. Czekamy na dane do wysyłki – jeżeli ktoś nie odezwie się w ciągu 7 dni to lecimy po liście rezerwowej :)

Natomiast ciągle aktualny jest konkurs CLOVIN II Septon, gdzie można wygrać słusznych rozmiarów zestaw artykułów do prania :)

  Tagi:
Życie z Psem
Główny autor bloga i właściciel sklepu z produktami dla psiaków. Piszę artykuły, odpowiadam na komentarze, doradzam w zakupach i obsługuję zamówienia. Potrzebujesz pomocy? Kontaktuj się śmiało! :)

Polecamy