hodowcy psów

Psie internety – Marzec

Marzec to był dla nas bardzo szybki miesiąc. W ogóle rok 2018 jest bardzo szybki. Dopiero co był sylwester, a tu już pierwszy kwartał za nami. Coś strasznego muszę przyznać :D

Moim ulubionym hasłem w ostatnich dniach jest ”Wszystko jest możliwe jeśli kłamiesz”. Jest idealne w odniesieniu do tych wszystkich influencerów, którzy kreują się na osoby, które mogą wszystko. Młodzi, piękni, wysportowani, z dziećmi, z psami, z dwoma etatami, z własnym biznesem i jeszcze do tego wszystkiego mający czas na dietę wegańską, crossfit i studiowanie prawa.

Ja wstaję i czuję się jak gówno. Psy nie przestawiają zegarków, więc pomimo zmiany czasu budzą nas bardzo wcześnie. Legion na wiosnę robi się głodna, więc już o 6.00 domaga się żarcia. Wstajemy więc i ledwo ogarniamy. Dajemy psom jeść, chwila na śniadanie dla nas i idziemy na spacer. Wracamy jest około 9.00 – czas do pracy. Ledwo człowiek siada, a już jest 22. Trzeba spakować wysyłki na kolejny dzień – jak się kończy to praktycznie już jest jutro i trzeba iść spać.

Nie mam pojęcia jak te fenomenalne ludziki z internetu mają na to wszystko czas :D Jednak tak jak głosi to piękne hasło – wszystko jest możliwe jeśli kłamiesz!

Przynajmniej pogoda ładna się zrobiła :D

Jednak wracamy do psich internetów. Co tam było w marcu do czytania? Niestety… było tego bardzo mało. Może ludzie weny nie mieli w tym miesiącu, a może po prostu te psie blogi padają jeden po drugim? Jednak pamiętajmy, że liczy się jakość, a nie ilość. Lepiej, żeby było kilka dobrych blogów z ciekawymi tekstami niż 100 zapełnionych recenzjami słabych produktów :)

Psie internety – Marzec

Beryl i spółka – pies po przeprowadzce – Beryl praktycznie co miesiąc w ”Psich internetach” się pojawia. Jednak nie jest to przypadek, ale po prostu świetny dobór tematów. Przeprowadzka z psem to dla nas coś bardzo aktualnego, ponieważ od dłuższego czasu myślimy i wymianie naszego mieszkania na coś większego. Nie mamy jeszcze nic konkretnego na oku i raczej jesteśmy jeszcze w fazie ”rozglądania się” niż decyzji, ale o takich rzeczach warto poczytać. Levi jest jeszcze młody, więc ogarnie. Natomiast nie mam pojęcia jak Legion dałaby sobie radę w nowym miejscu. Ona to mentalny staruszek jest i zmian raczej nie lubi :D

Paula Pojnar – mata węchowa – Pauli obiecałem, że się w psich internetach pojawi, więc jest! Opinie zadowolonych klientów są dla nas najważniejsze i za każdym razem ogromnie się cieszymy jak nasza mata się psiakowi spodoba :)

Psi wymiatacz – szkolenie psa – w społeczności psiarzy jest pewien konflikt na temat szkoleń. Jest grupa, która uważa, że z psem trzeba robić jak najwięcej – szkolenia, aktywności, sporty. Natomiast druga grupa uważa, że z psem wystarczy żyć i specjalne atrakcje nie są potrzebne. Dla jednych szkolenia to ”dziwna moda”. a dla innych konieczność. Mi się wydaje, że najlepiej znaleźć taki złoty środek :)

Nasz Toller – Ciri już w domu – kocham szczeniaki i kocham ten etap w życiu, kiedy poznajemy nowego szczeniaka. Blog ”Nasz Toller” poznałem poprzez nasz sklep, więc ogromnie im kibicuję :) Życzę, żeby życie ze szczeniakiem było jak najlepsze. Łatwo na pewno nie będzie, ale warto!

Polecamy