Konkurs Życie z Psem – Ask Me Anything [AMA]

Dzisiaj chcielibyśmy zaproponować Wam zabawę, która już od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością – AMA, czyli Ask Me Anything. Osobiście uwielbiam reddit, który słynie z ciekawych inicjatyw społeczności. AMA jest właśnie jedną z nich.

Na czym to polega? Jedna osoba zgłasza się do udziału, a społeczność zadaje jej różne pytania. Nie ma tu dokładnych zasad odnośnie tematyki – można pytać praktycznie o wszystko – jednak od chętnego zależy, na które pytania udzieli odpowiedzi.

Życie z Psem – Ask Me Anything

Uważam, że to świetny pomysł, aby rozpocząć AMA na naszym blogu. Oczywiście Życie z Psem będzie pełniło rolę odpowiadającego, a Wy będziecie pytać :) Pozwoli to nam odpowiedzieć na kwestie, które Was interesują, ale nie było okazji, aby poruszyć je we wpisach. Często dostajemy od Was wiadomości mailowe, gdzie pytacie o różne sprawy. Czasami nie można znaleźć takich informacji na blogu, ponieważ zapomnieliśmy o danej kwestii lub był to zbyt mały temat, aby napisać o tym coś dłuższego.

Dodatkowo jest to też możliwość, abyśmy lepiej się poznali – Wy możecie dowiedzieć się czegoś więcej o nas, a my zobaczymy jakie tematy/kwestie Was interesują.

życie z psem ask me anything

Legion już nie może się doczekać tych wszystkich wspaniałych pytań :)

Ask Me Anything – jak to będzie wyglądało?

Pytania będziecie mogli do nas przesyłać na adres mailowy kontakt@zyciezpsem.pl lub za pomocą formularza na końcu wpisu.  Po otrzymaniu większej ilości pytań wybierzemy te najciekawsze i opublikujemy wraz z odpowiedziami na blogu Życie z Psem. Cała zabawa nie ma żadnego finalnego okresu – tak długo jak będziemy otrzymywać pytania, tak długo będziemy robić wpisy z odpowiedziami :)

Chcemy również nagrodzić aktywnych użytkowników, którzy tworzą społeczność Życie z Psem – dlatego z tych najciekawszych pytań w każdym wpisie wybierzemy te naszym zdaniem najlepsze, a ich autorzy otrzymają od nas ciekawe upominki. Ilość zwycięzców, ani same nagrody nie są określone – wszystko będzie zależało od tego, czym akurat będziemy dysponować od firm, z którymi współpracujemy.

Podsumowując będzie to wielki konkurs z nagrodami bez terminu zakończenia. Będziemy otrzymywać pytania to będziemy na nie odpowiadać oraz wybierać zwycięzców :)

Ask Me Anything – zasady

 • Nie ma limitu pytań – każdy może wziąć udział w konkursie dowolną ilość razy, a każdorazowo przesłać dowolną ilość pytań. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że opublikujemy i odpowiemy na wybrane. W przypadku dużej ilości niektóre pytania mogą zostać przesunięte i opublikowane w późniejszym terminie. Pamiętajcie tylko, że liczy się również jakość, a nie tylko ilość :)
 • Nie ma ograniczeń tematycznych – możecie pytać o wszystko, zarówno o sprawy związane z psami, jak i kwestie prywatne. Po prostu o wszystko, co Was interesuje.
 • Nie ma limitu zwycięzców – ilość nagród i ich wartość będzie zależała od tego, czym akurat dysponujemy. Często otrzymujemy różne gadżety i produkty od firm, z którymi współpracujemy. Będzie to okazja do małej reklamy dla tych firm oraz dla Was na otrzymanie ciekawych nagród.
 • Nie ma limitu edycji – po otrzymaniu większej ilości pytań będziemy wybierać i publikować te najciekawsze wraz z naszymi odpowiedziami. Będziemy odpowiadać i nagradzać pytania tak długo jak będziemy je otrzymywać!

Jak zgłosić się do Ask Me Anything? Wystarczy napisać do nas maila na adres kontakt@zyciezpsem.pl. W temacie koniecznie trzeba wpisać ”AMA”, ponieważ w innym przypadku będzie szansa, że dany mail się zgubi w naszej skrzynce :) Możecie również skorzystać z formularza na końcu wpisu. W treści wiadomości należy zadać swoje pytania – najlepiej oddzielone w jakiś sposób (ponumerowane, oddzielone enterem i tym podobne). Nie ma limitu – można zadać dowolną ilość pytań, ale prosimy zwrócić uwagę na jakość, ponieważ nagradzać będziemy najlepsze :)

Nie wszystkie pytania będą publikowane od razu – niektóre mogą zostać przesunięte w czasie i opublikowane w innym terminie. Jeżeli więc nie zobaczysz swojego pytania w danym wpisie to nadal masz szansę na nagrodę w kolejnej edycji!

życie z psem ask me anything konkurs

Levi też czeka – głównie na żarcie, ale na pytania też się skusi :)

Nie ma żadnego końcowego terminu przesyłania zgłoszeń – pytania można przesyłać każdego dnia i o każdej godzinie. Po otrzymaniu większej ilości zgłoszeń będziemy wybierać te najlepsze i publikować je na blogu.

Podsumowując, aby wziąć udział należy:

 1. Wysłać maila na adres kontakt@zyciezpsem.pl, w temacie wpisać ”AMA”, a w treści swoje pytania. Możecie również skorzystać z poniższego formularza.
 2. Czekać na publikację pytań oraz odpowiedzi na blogu
 3. Wysyłać jeszcze więcej pytań na kolejną edycję :)

 

Ask Me Anything  Mam nadzieję, że taka forma zabawy się Wam spodoba i chętnie weźmiecie w niej udział. Myślę, że to świetna okazja, aby się lepiej poznać, a dodatkowo odpowiedzieć na sporo ciekawych pytań.

  Polecamy