kolory mat węchowych

Wybieramy kolory mat węchowych!

Już powoli widać koniec prac przygotowawczych – zostało nam teraz tylko poznanie Waszych preferencji. Dlatego właśnie dzisiaj wspólnie wybieramy kolory mat węchowych :)

Nie ukrywam, że prace zajęły nam więcej czasu niż pierwotnie zakładaliśmy. Znalezienie idealnego materiału z odpowiednią fakturą, ale również z dużą ilością kolorów do wyboru nie było łatwe. Jeszcze trudniejsze było wybranie bazy pod maty węchowe – takiej, która będzie komfortowa w użytkowaniu, nie będzie się ślizgała i generalnie będzie w sam raz.

Zapewne jeszcze czas wszystko zweryfikuje i dopuszczamy możliwość dalszego ulepszania naszego produktu, ale na ten moment jesteśmy pewni, że wybraliśmy najlepsze możliwie opcje, a używanie naszych mat węchowych będzie po prostu przyjemnością.

Wybieramy kolory mat węchowych

Przejdźmy jednak go sedna – kolorów jest mnóstwo, a wybranie ”tych idealnych” nie jest takie proste. Ile ludzi tyle preferencji, ale nie chcemy zostawać z tym wyborem sami :) Poniżej znajduje się ankieta, w której możecie wybrać swoje ulubione kombinacje kolorystyczne. Wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze, aby zawęzić możliwości, wybrać coś ciekawego z dostępnej gamy, ale jednocześnie zostawić sobie coś ”na potem”, aby Was zaskoczyć :)

Co dalej? Jak tylko zbierzemy wystarczającą ilość danych to możemy rozpoczynać sprzedaż. Oficjalny sklep internetowy powstaje, ale najpierw planujemy coś extra dla osób zapisanych na newsletter – możecie być pewni, że jako pierwsi będziecie mieli możliwość zakupu swojej maty węchowej. Na newsletter można zapisać się tutaj: matywechowe.pl

Z góry dziękujemy za każdą wypełnioną ankietę – każda odpowiedź się liczy i jest dla nas ważna!

Polecamy