psy są niesamowite

Wspieramy Idealeash!

Idealeash to nowoczesna smycz dla Twojego psa, która ma dużą szansę stać się hitem. Obecnie trwa kampania na platformie crowdfundingowej wspieram.to, gdzie zbierane są środki na uruchomienie masowej produkcji. Jest to również szansa na dotarcie do świadomości psiarzy :)

Jeśli ktoś nie wie, to crowdfunding polega na wspieraniu ciekawych projektów przez daną społeczność. Dzięki temu małe firmy i niewielkie przedsięwzięcia mają możliwość wystartowania ze swoimi produktami lub inicjatywami. Bez pomocy społeczności często nie byłoby takiej możliwości, a naprawę genialne pomysły nie mogłyby zostać zrealizowane. My crowdfunding bardzo lubimy- uwielbiamy wspierać nowe, świeże i ciekawe projekty. Tym chętniej wspieramy Idealeash, czyli polski produkt z branży zoologicznej. 

Czym jest Idealeash?

Życie z psem objęło mecenatem ten projekt i postaramy się pomóc twórcom dotrzeć do większej ilości osób. Mamy ogromną nadzieję, że kampania odniesie spory sukces :)

”Smycze Idealeash z linii Travel są efektem 5 lat wytężonych badań i testów zwieńczonych uzyskaniem patentu. W ich trakcie zrozumieliśmy, że podczas  spacerów najistotniejsze dla Was są komfort i bezpieczeństwo. Smycz Idealeash nie tylko niweluje szarpnięcia jak żaden inny amortyzator ale również pomaga psu zrozumieć, że ciągnięcie na smyczy nie ma sensu. Płynna regulacja długości, czy zabezpieczenie przed przegryzieniem, to tylko niektóre z jej cech.

Pragniemy, abyście sami przekonali się o jej zaletach i potwierdzili to, że nie ma na świecie drugiej takiej smyczy jak nasza. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą smyczą na świecie!”
Naszym zdaniem to naprawdę unikalna smycz i żałujemy, że nie była dostępna wcześniej. Legion, jak była szczeniakiem to niszczyła nam smyczy masowo – praktycznie jedna po drugiej. Nie było spaceru, żeby nie próbowała przegryźć tego ”denerwującego kawałka sznura, który ją ogranicza”. idealeash ma eliminować ten problem, dzięki systemowi BSS – Bite Stop System.

Druga kwestia to amortyzacja, która szczególnie przyda się przy takich psach jak Legion, czyli lubiących sobie ”pociągnąć”. SAS – Shock Absorbing System ma być odpowiedzią na tego typu problemy.

Trzecia ciekawa funkcja smyczy to system płynnej regulacji długości, czyli SLS – Slider Lock System. Świetnie to wygląda i nie możemy już się doczekać, żeby zobaczyć jak działa :)
Bardzo nam miło, że mamy możliwość wsparcia tego projektu. Naprawdę uważamy, że polskie, nowoczesne pomysły powinny być promowane. Psiaki zasługują na coś extra, a i właścicielowi będzie lżej :)

Z kampanią można zapoznać się na: wspieram.to/IdealeashTravel

 

  Tagi: , , ,
Życie z Psem
Główny autor bloga i właściciel sklepu z produktami dla psiaków. Piszę artykuły, odpowiadam na komentarze, doradzam w zakupach i obsługuję zamówienia. Potrzebujesz pomocy? Kontaktuj się śmiało! :)

Polecamy