psie internety perfection

Psie internety – styczeń 2019

Psie internety wracają bejbe! :D W zeszłym roku seria trochę padła, bo po prostu nie miałem czasu być na bieżąco. Przeprowadzka, remont, Sara… to nie było kiedy. Teraz jednak ogarniamy i w 2019 wznawiamy ”Psie internety”.

Pamiętacie jeszcze o czym to było? W skrócie jest to takie zestawienie najciekawszych moim zdaniem wpisów z całego miesiąca. Nie jest to jednak takie po prostu ”wklejam linki i nara”, ale pod każdym wpisem znajdzie się krótki komentarz. Dla jasności jeszcze. ”Najciekawsze” wpisy nie zawsze znaczy najlepsze. Będą tu też linki do takich całkowicie bullshitowych wpisów. Najczęściej głupie wypociny PR z dużych firm. Co oni mają w głowach to ja czasami…

Aha, będą też czasami memy z psami.

psie internety perfection

Jedziemy!

Psie internety – styczeń 2019

Vuk Vuk – Kupogedon – ”Vukowscy” mają małego szczeniaczka. Piękna bestia, ale wiadomo, że szczenior daje popalić. Ja uwielbiam wszystkie wpisy o szczeniaczkach, wychowaniu i ogólnie takich pierwszych dniach i tygodniach. Zresztą poczytajcie sami.

Psi kawałek internetu – Początek nowej przygody – To samo co u góry. Serio. Również szczeniak i nawet z tej samej hodowli.

Jimmy Can Fly – Koszmarne dzieciaki – bardzo przyjemny wpis. Lubię takie ”z życia wzięte”, bo uważam, że z cudzych doświadczeń możemy dowiedzieć się najwięcej. Eksperckie rady są suche, ale życiowe historie mają w sobie jakąś naukę. Nie zawsze, ale często.

Ulubiony wpis na Życie z psem

Postanowiłem, że w psich internetach będę też wyróżniał mój ulubiony wpis z tego bloga – bo czemu nie? Generalnie lubię wszystkie wpisy, ale nie ukrywam, że niektóre są bliskie memu chłodnemu sercu.

W tym miesiącu jest to oczywiście: Najlepszy pies – ten wpis jest tylko o Legion

Nie da się ukryć, że do Legion mam ogromny sentyment. Pierwszy pies w pierwszym mieszkaniu po pierwszym ślubie z pierwszą żoną :D Generalnie nowe życie i wspaniały psiak. Legion skopała nam dupska, ale teraz to już tylko przyjemne wspomnienia.

Koniec

”Zaraz…jak to koniec? 3 linki tylko koleś i koniec? DAWAJ LINKI ziomek!”. Proszę nie zabijać posłańca – absolutnie nie moja wina, że blogerzy się w styczniu obijają :D W ogóle mi się wydaje, że w psich blogach bieda jest i tyle. Zazwyczaj jednak początek roku jest słaby, bo wszyscy odpoczywają po świętach i takie tam.

Też nie da się ukryć, że bardzo wiele psich blogów zmieniło się w ”lajfstajlowe”, więc merytorycznych treści bezpośrednio dotyczących psów jest mniej. Jak najbardziej poleciłbym Wam ciekawe treści tylko luźno nawiązujące do psiaków, ale staram się wybierać to, co w danym miesiącu jest najbardziej przydatne i pomocne.

Ogólnie niestety nadal jest aktualny trend testowania byle czego – tanie karmy, jakieś darmowe próbki od firm oraz suplementy. Nie mówię też, że znam każdego bloga. Na pewno są jakieś wspaniałe treści, których po prostu nie odkryłem. Jeśli znacie jakieś fajne wpisy ze stycznia lub ogólnie blogi warte polecenia to dajcie znać :)

psie internety perfection

Także tego… tyle. Pa! :D

EDIT:

Zauważyłem, że ten wpis spotkał się z pewnym niezrozumieniem. W serii ”Psie internety” wyróżniam najlepsze, najbardziej przydatne MOIM ZDANIEM wpisy z danego miesiąca. Nie ”prawie najlepsze”, ”trochę dobre” lub ”całkiem ok”. Zakładam, że czytelnicy tego bloga czytają również inne blogi. Nie będę więc po prostu linkował do wszystkiego, bo to nie ma sensu. Polecam tu wpisy, które MOIM ZDANIEM są szczególnie ciekawe i warto, żeby ich nie przeoczyć.

Bardzo proszę nie obrażać się, że czyjś wpis nie został wyróżniony – zawsze jest szansa w kolejnych miesiącach. Jeżeli ktoś stawia na treści bardziej rozrywkowe to super, ale staram skupiać się przede wszystkim na treściach, które mogą być dla kogoś pomocne.

  Tagi: , , , ,
Życie z Psem
Główny autor bloga i właściciel sklepu z produktami dla psiaków. Piszę artykuły, odpowiadam na komentarze, doradzam w zakupach i obsługuję zamówienia. Potrzebujesz pomocy? Kontaktuj się śmiało! :)

Polecamy