Psie internety – Grudzień

Wszyscy już wstali po sylwestrze? :D My już od rana z psami na spacerze – to dla nas najlepszy dzień w roku na spokojny spacer, bo wszyscy padnięci po całonocnych imprezach, więc na ulicach pustki.

Jak już wszyscy wstali to czas na grudniowe ”Psie internety”. Tak naprawdę nie za bardzo jest co napisać w tym temacie, bo grudzień to zawsze bardzo lipny okres na czytanie blogów. Miesiąc zaczyna się od składania życzeń świątecznych, potem jest ból dupy na fajerwerki, życzenia noworoczne, podsumowanie roku i w końcu postanowienia noworoczne.

Nikt za bardzo nie wysila się na coś bardziej merytorycznego, bo i w sumie nie ma po co. W grudniu zawsze jest mniej czytelników, bo każdy ma ważniejsze sprawy na głowie. Także w tym miesiącu skromnie, jeśli chodzi o ciekawostki blogowe. Zaczynamy!

Psie internety – Grudzień

Beryl i spółka – Przeprowadzka – moim zdaniem ciekawy wpis, bo bardzo ”na czasie” dla mnie. Sami zastanawiamy się powoli nad przeprowadzką do jakiegoś domku. Mieszkanie jest wygodne i wcale nie przeszkadza psom, ale jednak przydałoby się coś dalej od miasta, z ciekawszymi terenami do spacerowania :)

Psi kawałek internetu – zdjęcia z psem – co jakiś czas mam taki nawrót, że warto się bardziej doszkolić z tej fotografii i robić lepsze zdjęcia. Czytam znowu o przesłonach i iso (bo zawsze zapominam co i jak działa i jaki ma wpływ na zdjęcia), ale finalnie po jakimś czasie mi przechodzi i robię jak zwykle, czyli na automacie :D Dla prawdziwego fotografa to zapewne herezja, ale osobiście mi jakość trybu automatycznego nie przeszkadza. Tak czy inaczej warto poczytać, jeśli ktoś lubi sobie ”zdjęciować” z psem.

Swoją drogą teraz mam nowy telefon i aż jestem zaskoczony jakością aparatu. Czasami można się zastanowić po co komu tradycyjne urządzenia, jeśli wszystko można mieć w pakiecie. Potem taka fotka leci do lightrooma czy innego programu i wygląda lepiej niż na lustrzance :D

Całkiem nieźle jak na zdjęcie z telefonu :)

Poczwary – Newton – bo nowy psiak to zawsze świetna sprawa!  Uwielbiam czytać jak ktoś zdecydował się na kolejnego psiaka – ten pierwszy okres poznawania się z obcym psiskiem jest moim zdaniem najlepszy. Potem już wchodzi pewna codzienność i już się sobą tak nie ekscytujecie. Natomiast pierwsze dni są magiczne!

Berek – wystrzały sylwestrowe – jeden z niewielu wpisów lub materiałów dotyczących fajerwerków, który podchodzi do tematu normalnie. W tym roku pojawiła się dziwna gównoburza na temat petard. Wiadomo, że zawsze było jakieś marudzenie na wybuchy sylwestrowe, ale w tym roku przyjęło to podejrzanie dużą skalę. Wiele osób woli narzekać na fajerwerki zamiast zająć się swoim psem i jego problemem.

I to w sumie tyle było w grudniu :)

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

  Tagi: , , ,
Życie z Psem
Główny autor bloga i właściciel sklepu z produktami dla psiaków. Piszę artykuły, odpowiadam na komentarze, doradzam w zakupach i obsługuję zamówienia. Potrzebujesz pomocy? Kontaktuj się śmiało! :)

Polecamy