pozytywne szkolenie psów

Pozytywne szkolenie psów – konkurs!

Ostatnio pisaliśmy o książce ”Pozytywne szkolenie psów dla żółtodziobów”, a dzisiaj obiecany konkurs. Mamy 3 egzemplarze do rozdania, więc do boju! Konkurs będzie mega prosty, więc każdy ma szanse :)

Najpierw jednak kilka słów o książce, jeżeli komuś nie chce się czytać poprzedniego wpisu (a powinno się chcieć :)). Tytuł to bardzo prosty poradnik dla całkowicie początkujących psiarzy. Przedstawia samą koncepcję szkolenia pozytywnego, zalety tej metody, ale również prowadzi ”za rączkę” przez wiele etapów. Dzięki książce nauczycie swojego psa siadania, warowania i innych sztuczek.

Osobiście bardzo polecam ten tytuł dla początkujących, ale nawet jeśli jesteś bardziej zaawansowanym psiarzem to jak najbardziej bierz udział w konkursie. Ciebie książka może troszeczkę znudzić, ale przecież możesz ją sprezentować komuś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę ze szkoleniem psów, a może dopiero myśli o własnym przyjacielu?

pozytywne szkolenie psów 2

Pozytywne szkolenie psów – konkurs

Tym razem konkurs ”fejsbukowy”, bo trzeba wprowadzić trochę innowacji, a nie tylko te konkursy fotograficzne cały czas :) Zadanie konkursowe będzie trochę złożone, ale wierzę, że dacie radę.

Trzeba wejść na naszą stronę facebook – link tutaj. Odnaleźć wpis konkursowy (ten, który teraz czytacie, ale jego odnośnik na Facebook) – polubić go, wstawić zdjęcie swojego psiaka (myśleliście, że będzie bez zdjęć, co? Nie ma mowy!) i napisać trochę o szkoleniu psów. Mogą to być Wasze przemyślenia ”dlaczego warto szkolić psa” lub własna historia ”jak szkolenie nam pomogło”.

Wybierzemy 3 najlepsze naszym zdaniem zgłoszenia i nagrodzimy książką. Główny nacisk jest na ten opis, więc tu się postarajcie, ale zdjęcia również są ważne. Zdjęć piesków nigdy za dużo :)

Podsumowując – krótki poradnik ”Jak ja mam wygrać tę książkę?!”:

  • Wejdź na naszą stronę facebook – kliknij TUTAJ
  • Znajdź wpis konkursowy ”Pozytywne szkolenie psów – konkurs”
  • Polub ten wpis
  • Dodaj komentarz ze zdjęciem swojego psa oraz napisz coś na temat szkolenia. Może to być Wasza historia treningowa, ciekawa informacja, zalety szkolenia i tak dalej. Nie ma ograniczeń – liczy się kreatywność i pomysł
  • Wybierzemy 3 najlepsze zgłoszenia i nagrodzimy książkami

Do kiedy czekamy na Wasze zgłoszenia? Do 8 Września 2017 :)

Powodzenia!

Polecamy