prezent dla psa na święta

Najlepszy prezent dla psa na święta

Prezent dla psa to dla wielu z nas spore wyzwanie – w końcu idą święta, a nasze psiaki zasługują tylko na najlepsze. Zwykli śmiertelnicy mogą się śmiać z takich jak my ”kto kupuje psu prezent na święta?!”. Jednak my wiemy, że nasze psiaki są dla nas czymś więcej niż zwykłymi zwierzakami i bez problemu traktujemy je jak członków rodziny.

Zresztą nie jest ważne czy to święta, psie urodziny czy dzień bez okazji. Zawsze warto sprezentować coś swojemu przyjacielowi, prawda? Mi osobiście kupowanie nowych rzeczy dla psów sprawia ogromną przyjemność. Często wolę kupić coś psu niż sobie, bo po prostu tak mi lepiej. Lubię rozpakowywać prezenty razem z psami, pokazywać im nowe zabawki i wspólnie się bawić.

Psiaki też to uwielbiają – jak widzą paczuszkę i człowiek im tłumaczy ”to dla Was”, to od razu psie mordy się uśmiechają, a oczy błyszczą z ekscytacji. Psy kochają nowe i fajne, a ludzie kochają zadowolone psiaki. Właśnie dlatego prezent dla psa to świetna sprawa :)

Dzisiaj przedstawiamy Wam naszą listę ”najlepszy prezent dla psa na święta” – to zestawienie rzeczy, które uwielbiamy lub które chętnie byśmy widzieli pod naszą psią choinką. Zapraszamy i miłych zakupów! :D

Maty węchowe – polecają się na święta

W tym roku zestawienie bez maty węchowej to złe zestawienie – w końcu maty węchowe przez wielu uważane są za ”must have” i hit tego sezonu. Przez wielu, czyli głównie przeze mnie, ale od innych też słyszałem dobre opinie :D

Mata węchowa to najczęściej używana zabawka w naszym domu i nawet po kilkunastu miesiącach użytkowania nikomu się nie znudziła. Psy nadal uwielbiają szukać przysmaków, a my nadal uwielbiamy obserwować jak to robią. Każdy pies ma własną technikę – Legion szuka wolniej, ale bardziej precyzyjnie. Przykłada nochal i już wie, gdzie są smaczki. Jej strategia również zakłada, że takie najmniejsze przysmaki nie są warte zachodu, bo ani się tym nie naje, ani nic :D

Z drugiej strony Levi szuka bardzo dynamicznie – ciągle zasuwa nosem w różne strony aż złapie zapach. On się nie poddaje i tak długo siedzi przy macie, aż każdy, nawet najmniejszy przysmaczek znajdzie swoją drogę do jego pyska :D Mata węchowa to idealny prezent dla psa. To również świetny prezent ogólnie w okresie świątecznym. Przy organizacji jest dużo pracy i to często mocno zajęty czas dla wielu osób. Również przy świątecznym stole psiaki potrafią broić i wtedy idą na jakiegoś karniaka.

Z matą węchową święta są po prostu łatwiejsze. Można spokojnie gotować i spędzić czas z rodziną, a psiak będzie zajęty matą. Później jak już wszyscy się rozejdą można usiąść wygodnie na fotelu i pooglądać jak psisko sobie wącha :)

Nasze psiaki dostały już od nas matę Xmas, ale mat węchowych nigdy za dużo, więc na święta dostaną kolejną :D Naszym celem jest zrobienie prawdziwego toru matowęchowego na całe mieszkanie! Pamiętajcie, że do maty Xmas dorzucamy szarpak w prezencie :)

prezent dla psa

Świąteczna mata węchowa Xmas :)

Cena:

  • od 69 zł za matę 40×30 cm
  • od 109 zł za matę 60×40 cm

Link do sklepu: Maty Węchowe

Łapeczkowo – Imprints of love

Łapeczkowo uwielbiamy, bo mają świetne podejście do swojego biznesu. Nie udają wielkiej firmy, jak niektóre handmade. Również sam pomysł na produkt jest genialny.

Czym jest Imprints of love? To sumie idea – możliwość uwiecznienia odcisku łapy Twojego przyjaciela w specjalnej masie. Taka pamiątka zostanie z Tobą już na zawsze. Czy to idealny prezent dla psa? Raczej dla przewodnika, ale cóż – trzeba też mieć coś z życia. Poza tym wiele psiaków bardzo chętnie weźmie udział w procesie tworzenia takiej pamiątki.

My swoje zestawy już mamy, ale niestety jeszcze nie udało nam się ich użyć :D Może znajdziemy czas przed końcem roku i w końcu będziemy mieli swoje odciski :) Paczki są pięknie zapakowane i mają w sobie ”to coś”. Naprawdę polecamy spróbować.

prezent dla psa 3

Odcisk łapki – Imprints of love!

Cena: 69 zł

Link do sklepu: Łapeczkowo

Lilly Pet Shop – śliczna kosteczka

Produkty od Lilly Pet Shop chodzą za nami już od dłuższego czasu, ale jakoś jeszcze się nie zdecydowaliśmy. To idealny prezent dla psa, który lubi mieć coś w pyszczku, przeciągania się, szarpania i aportowania.

Levi uwielbia po prostu leżeć i coś ”memlać” w pysiu. Najczęściej jest to kołdra, więc przydałaby mu się jakaś zabawka do tego celu (jakby nie miał ich już wystarczająco – widać nigdy za dużo zabawek) :D

Lilly Pet Shop również lubimy za podejście – śledzimy ich na instagramach, więc wiemy, że są spoko :) W ich ofercie znajdziecie dużo dobra, nie tylko zabawki – mają też kosze i legowiska.

 

prezent dla psa 4

Kostka Lilly Orange :)

Cena: 55 zł

Link do sklepu: Lilly Pet Shop

Francuski Piesek – stojak z miskami

Porządna miska dla psa to podstawa i my też czaimy się na zakup jakiegoś fajnego zestawu. Mamy dwa psy, które piją ogromne ilości wody. Jedzenie dostają w osobnych miskach, które dostają tylko w porze posiłku, ale miska z wodą powinna być cały czas.

Teraz mamy taką ceramiczną, ale przydałoby się coś lepszego i większego. Naszą uwagę zwróciły miseczki od Francuski Piesek – wyglądają po prostu świetnie. Czy miska to dobry prezent dla psa? Naszym zdaniem jak najbardziej. W końcu praktyczne prezenty też są dobre. Nie zawsze musi chodzić tylko o zabawę i przyjemności (chociaż psiaki mogą się nie zgodzić).

prezent dla psa 5

Stojak z miskami dla psa i tablicą :)

Cena: 209 zł za rozmiar S

Link do sklepu: Francuski Piesek

Najlepszy prezent dla psa na święta

Na pewno najlepszy prezent dla psa na święta to poświęcony mu czas. Żadna ilość zabawek i jedzenia nie zastąpi kontaktu z człowiekiem. Upewnijmy się więc najpierw, że uda nam się w naszym napiętym grafiku znaleźć chwilę przeznaczoną tylko dla ukochanego psiaka – to w końcu najważniejsze. Zabawkami miłości nie kupisz, chociaż możesz próbować :)

Jednak skoro już spędzać czas z psem to może uczynić go wyjątkowym? Na pewno prezent dla psa będzie czymś miłym i ciekawym dla pupila. U nas najgorsze w kupowanie prezentów jest to, że mamy masę pracy i ciężko nam znaleźć kilka chwil, żeby dobrze czegoś poszukać. Z tego powodu ja najczęściej kupuję coś na ostatnią chwilę i modlę się, żeby poczta lub kurier zdążyli to dostarczyć :D

Tak czy inaczej nikt nie mówił, że święta są zarezerwowane tylko dla ludzi. Psiaki też chcą spędzić z nami ten czas, więc prezent dla psa się należy jak… psu kiełbasa – czy jakoś tak :D

A co Wy planujecie kupić dla Waszych psiaków? Może macie jakieś własne pomysły na prezent dla psa? :)

Polecamy