prezent dla psa na święta

Najlepszy prezent dla psa na święta

Prezent dla psa to dla wielu z nas spore wyzwanie – w końcu idą święta, a nasze psiaki zasługują tylko na najlepsze. Zwykli śmiertelnicy mogą się śmiać z takich jak my ”kto kupuje psu prezent na święta?!”. Jednak my wiemy, że nasze psiaki są dla nas czymś więcej niż zwykłymi zwierzakami i bez problemu traktujemy je jak członków rodziny.

Zresztą nie jest ważne czy to święta, psie urodziny czy dzień bez okazji. Zawsze warto sprezentować coś swojemu przyjacielowi, prawda? Mi osobiście kupowanie nowych rzeczy dla psów sprawia ogromną przyjemność. Często wolę kupić coś psu niż sobie, bo po prostu tak mi lepiej. Lubię rozpakowywać prezenty razem z psami, pokazywać im nowe zabawki i wspólnie się bawić.

Psiaki też to uwielbiają – jak widzą paczuszkę i człowiek im tłumaczy ”to dla Was”, to od razu psie mordy się uśmiechają, a oczy błyszczą z ekscytacji. Psy kochają nowe i fajne, a ludzie kochają zadowolone psiaki. Właśnie dlatego prezent dla psa to świetna sprawa :)

Dzisiaj przedstawiamy Wam naszą listę ”najlepszy prezent dla psa na święta” – to zestawienie rzeczy, które uwielbiamy lub które chętnie byśmy widzieli pod naszą psią choinką. Zapraszamy i miłych zakupów!

Maty węchowe – polecają się na święta

Zestawienie musi być otwarte przez maty węchowe, bo naszym zdaniem to niekwestionowany hit, jeżeli chodzi o zabawki dla psów. Nie ma chyba innej zabawki, która dawałaby nam tyle możliwości i zalet. To idealna aktywność dla każdego psa, która daje masę zabawy i radości psu i jego opiekunowi, a to w końcu najważniejsze.

Mata węchowa to najczęściej używana zabawka w naszym domu i nawet pomimo upływu lat żadnemu psu się nie znudziła. Psy nadal uwielbiają szukać przysmaków, a my nadal uwielbiamy obserwować jak to robią.

Mata węchowa to idealny prezent dla psa. To również świetny prezent ogólnie w okresie świątecznym. Przy organizacji jest dużo pracy i to często mocno zajęty czas dla wielu osób. Nie da się też ukryć, że zazwyczaj psiaki przy świątecznym stole potrafią przeszkadzać.

prezent świąteczny dla psa mata węchowa

Z matą węchową święta są po prostu łatwiejsze. Można spokojnie gotować i spędzić czas z rodziną, a psiak będzie zajęty matą. Później jak już wszyscy się rozejdą można usiąść wygodnie na fotelu i pooglądać jak psisko sobie wącha.

W naszym sklepie można znaleźć rewelacyjne maty węchowe, które wykonujemy dla Was własnoręcznie! Naprawdę polecamy :)

Cena: od 49-52 zł

Link do sklepu: Życie z psem

Link do sklepu: Maty Węchowe

Mata do lizania – czas na lizanie

Mata do lizania to naprawdę fajna sprawa i polecamy spróbować każdemu. Lizanie ma działanie uspokajające i relaksujące, ale przede wszystkim daje sporo frajdy. Nasze psiaki na pewno uwielbiają lizać, więc chętnie to wykorzystujemy.

U nas głównie mata do lizania stosowana jest jako odwrócenie uwagi psów od zabiegów, które niekoniecznie lubią. Przykładowo Legion nienawidzi się kąpać, więc przyczepiamy matę do lizania na ścianę. Dzięki temu ona skupia się na wylizywaniu, a my możemy dokończyć kąpiel. Trzeba sobie radzić :)

mata do lizania dla psa

W naszym sklepie można znaleźć różne modele mat do lizania i wszystkie są super. Naszym faworytem jest Let’s Lick w formie łapki.

Cena: od 29 zł

Link do sklepu: Maty do lizania

Szarpak polarowy – fantastyczna sprawa

Szarpaki zna chyba każdy psiarz – są rewelacyjne. To nie tylko świetny sposób na zabawę, ale również genialne narzędzie do budowania relacji ze swoim przyjacielem. Naprawdę warto, bo szarpanie to wyjątkowa aktywność.

Naszym hitem na pewno są szarpaki polarowe. Szczerze mówiąc uważam, że to najlepsza opcja dla większości psiaków. Miękkie, przyjemne dla zębów, przyjemnie się rozciągają. Naprawdę idealna zabawka dla każdego psa.

Oczywiście można znaleźć inne, bardziej wymyślne modele i to też jest super, jeśli szukamy urozmaicenia. Jednak szarpak polarowy to taki klasyk, którego nie powinno zabraknąć wśród zabawek naszego psa.

Cena: od 17 zł

Link do sklepu: Szarpak polarowy

Zabawki edukacyjne i intelektualne

W ostatnich latach coraz większy nacisk kładzie się na aktywności umysłowe dla psów. To naprawdę wspaniała sprawa, ponieważ tego typu aktywności są rewelacyjne dla każdego psiaka. Mata węchowa to oczywiście również aktywność umysłowa, ale tutaj chcemy skupić się na zabawkach tzw ”na inteligencję”, gdzie psiak musi rozwiązać zagadkę, aby zdobyć swoją nagrodę.

zabawka edukacyjna dla psa na święta

Możemy znaleźć wiele różnych modeli, które będą miały inne zagadki i mechanizmy. Warto próbować różnych, bo tutaj każde urozmaicenie jest naprawdę fajne i daje psu nowe bodźce do myślenia.

Cena: od 24 zł

Link do sklepu: Zabawki edukacyjne

Przysmaki dla psa

Czy w prezencie świątecznym dla psiaka może zabraknąć przysmaków? Oczywiście, że nie. Przysmaki pełnią ogromną rolę w życiu każdego psiarza i jego przyjaciela. Można je w końcu zastosować na wiele sposobów. Do treningu, jako przekąska, do zabawek i tak dalej.

Tak naprawdę trudno polecić jeden konkretny przysmak, bo każdy psiak ma własne preferencje. W naszym sklepie staramy się, aby oferować wyłącznie najlepsze produkty, z których sami chętnie korzystamy. Wybieramy więc przysmaki z dobrym składem, naturalne i wykonywane w odpowiedniej technologii.

przysmaki dla psa prezent na święta

Znajdziecie u nas między innymi fantastyczne naturalne smakołyki i gryzaki od marki Milord, rybne wspaniałości od ICEPAW lub półmiekkie przysmaki Alpha Spirit. Do tego pyszne pasty i gryzaki od ROGY :)

Cena: od 3,5 zł

Link do sklepu: Przysmaki dla psa

Najlepszy prezent dla psa na święta

Święta to fantastyczny czas, aby spędzić go ze swoim ukochanym przyjacielem. Na pewno prezent dla psa będzie czymś miłym i ciekawym dla pupila.

Tak czy inaczej nikt nie mówił, że święta są zarezerwowane tylko dla ludzi. Psiaki też chcą spędzić z nami ten czas, więc prezent dla psa się należy jak… psu kiełbasa – czy jakoś tak :)

Polecamy