konkurs ''był sobie pies''

Konkurs ”Był sobie pies” – do wygrania książki!

Jak zapewne wiele osób wie (np: z facebook lub instagrama) będziemy mieli przyjemność napisania recenzji książki ”Był sobie pies”. Jest to polska edycja bestsellera ”A Dog’s Purpose”, którą w naszym kraju wyda Wydawnictwo Kobiece.

Warto wiedzieć, że premiera książki odbędzie się w lutym 2017 roku – w księgarniach będzie można ją nabyć 15 lutego, ale w empiku można swój egzemplarz dorwać już na samym początku miesiąca :) Dla miłośników kin również mamy dobrą wiadomość, ponieważ 17 lutego na ekranach pojawi się film, który powstał na podstawie książki.

W ogóle chciałbym powiedzieć, że od kiedy zobaczyliśmy trailer filmu to od razu wiedziałem, że musimy go zobaczyć. Dlatego też było nam bardzo miło otrzymać propozycję współpracy, a jeszcze milej było nam otrzymać egzemplarz recenzencki książki – przed premierą :) Nie ukrywam, że całe 390 stron przeczytałem w dwa wieczory, więc jest dobrze.

książka był sobie pies konkurs

Konkurs ”Był sobie pies”

Sama recenzja ukaże się na naszym blogu w późniejszym terminie, ale już teraz mamy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać własny egzemplarz ”Był sobie pies”. Generalnie zasady są następujące:

  • Najpierw trzeba zobaczyć poniższy zwiastun filmu ”Był sobie pies”  • Następnie wystarczy napisać do nas maila kontakt@zyciezpsem.pl o tytule ”Był sobie pies” z krótką mini-recenzję lub pierwszymi wrażeniami ze zwiastuna filmu. Co Wam się podobało, a co nie podobało? Czy trailer zachęcił Was do odwiedzenia kina/przeczytania książki?

Można również skorzystać z poniższego formularza: 

(formularz nieaktywny – konkurs zakończony)

Do wygrania są dwie książki ”Był sobie pies”, które mogą zostać wysłane do Was od 1 lutego. Termin przyjmowania prac kończy się 27.01.2017 o godzinie 23:59, więc macie sporo czasu, aby napisać swoją recenzję lub pierwsze wrażenia.

Podsumowując: Oglądamy trailer, następnie piszemy do nas maila z recenzją/pierwszymi wrażeniami i czekamy na wybranie zwycięzców. Jeżeli Twoja praca zostanie wybrana to pozostaje już tylko usiąść przed drzwiami i oczekiwać kuriera z pachnącą, świeżutką książką :)

książka był sobie pies życie z psem

Przemyciłem dla Was kawałek pierwszego rozdziału – przed premierą! Ciii :)

Życzymy wszystkim powodzenia!

Polecamy