akcja charytatywna od bezdomniaka do przystoniaka

Akcja charytatywna ‘’Od bezdomniaka do przystojniaka’’

Akcje charytatywne to dobra sprawa i jeden z wielu sposobów na pomoc potrzebującym psiakom. Pomocy potrzeba wiele, więc każda inicjatywa tego typu jest ważna. Tym razem chciałbym zaprosić Was do zainteresowania się akcją portalu HelloDOGS Od bezdomniaka do przystojniaka

Od bezdomniaka do przystojniaka!

Akcja ruszyła 8 kwietnia, więc można brać już w niej udział. Portal podjął współpracę z organizacjami dobroczynnymi z całej Polski, z których wybierane są bezdomne psy.

Wybrany psiak otrzymuje ‘’full service’’, czyli dowiezienie do groomera, profesjonalny zabieg, kąpanie, czesanie i tego typu sprawy. Do tego oczywiście sesja wykonana przez fotografa.

Całość ma na celu zwiększenie szansy psiaka na adopcję. Nie da się ukryć, że schroniska lub fundacje rzadko mają możliwości oraz środki, aby zapewnić psu tego typu usługi. Wiadomo, że wybierając psa nie powinno się kierować wyglądem, ale też nie oszukujmy się – ładny pies ma większą szansę na dom.

W akcji biorą udział najlepsi specjaliści z branży. Między innymi: Eliza Tomczak – mistrzyni Polski w strzyżeniu psów (Silesia Grooming Show) oraz Zygmunt Stelmach – zdobywca II miejsca w najbardziej prestiżowym konkursie groomerów w Europie (Oster European Invitational Tournament of Champions 2015).

akcja charytatywna od bezdomniaka do przystoniaka

Na czym polega akcja? W skrócie trzeba zostać użytkownikiem portalu i udostępnić zdjęcie na swoim facebooku. Każde 12 udostępnień to jeden wypielęgnowany psiak. Im większy odzew społeczności, tym więcej będzie wypucowanych psiaków.

Hashtag akcji to: #odbezdomniakadoprzystojniaka

Więcej o akcji dowiecie się na:

https://hellodogs.pl/
https://www.facebook.com/hellodogspl/

Życie z Psem
Główny autor bloga i właściciel sklepu z produktami dla psiaków. Piszę artykuły, odpowiadam na komentarze, doradzam w zakupach i obsługuję zamówienia. Potrzebujesz pomocy? Kontaktuj się śmiało! :)

Polecamy