wyniki konkursu

Wyniki konkursu Idealeash

W końcu są wyniki konkursu! Muszę przyznać, że to był najtrudniejszy konkurs na naszym blogu. Do samego końca otrzymywaliśmy od Was zdjęcia – mnóstwo praktycznie przed samym ”deadline”. Setki psiaków – zadowolonych, bawiących się, skaczących, biegających. Najróżniejsze rasy, rozmiary, kundelki i rasowe. Uwierzcie, że bardzo trudno dokonać decyzji jak każde zdjęcie wydaje się właśnie ”tym”.

Jak to mówią ”twardym trzeba być, nie miętkim”, więc decyzja musiała został podjęta. Po długich naradach udało się w końcu wybrać 4 najbardziej odpowiednie naszym zdaniem zdjęcia.

Wyniki konkursu Idealeash

Pierwsze miejsce zajmuje Katarzyna i Malutka. Z tym zdjęciem akurat nie było aż takiego problemu, ponieważ od razu jak je dostaliśmy to wiedziałem, że gdzieś tam na podium się znajdzie. Wydaje mi się, że to takie idealne zdjęcie, które psiarz chciałby mieć ze swoim przyjacielem. Przyjemnie ciepłe w odbiorze, nawet pomimo warunków na zdjęciu :)

Malutka dostanie od nas smycz Idealeash w wybranym przez siebie kolorze (czarny lub niebieski) :)

wyniki konkursu

Kolejną smycz otrzyma od nas Pati i jej dwa piękne owczarki – Kesi oraz Tequila. Będą musiały się dzielić :D Bardzo zazdrościmy Pati takich wspaniałych piesełów. Wyglądają super – zadowolone i w ogóle. Aż zachciałoby się kolejnego piesa w domu :)

wyniki konkursu idealeash

Smycze zostały już rozdane, ale zostały nam jeszcze szarpaczki! Dostaną je Monika oraz Angelika – autorki poniższych zdjęć. Pierwsze urzekło nas takim energetycznym, szczeniaczkowym nastrojem. Pamiętam jak Legion też robiła takie miny kiedyś – teraz już za poważna jest.. Psy tak szybko dorastają :(

Natomiast Pepper po postu ma coś takiego w tym wzroku, że nie można przejść obojętnie :) Mamy nadzieję, że oba pieseły będą zadowolone z szarpaków!

wyniki konkursu Monika

wyniki konkursu Pepper

Konkurs Idealeash

To w sumie tyle na dzisiaj. Dziękujemy wszystkim za świetne zdjęcia i życzymy powodzenia kolejnym razem. Swoją drogą dobrze widać, że czytają nas głównie owczarze…owczarkarze… posiadacze owczarków niemieckich, bo 70% zdjęć to właśnie piękne ON’ki i DON’ki :D Może nie tyle, że nas głównie czytają, co wysyłają zdjęcia.

Posiadacze innych ras i kundelków prosimy się nie wstydzić i przesyłać więcej zdjęć! I gdzie są samojedy? Żadnego nie było – prosimy się poprawić :)

  Tagi: , ,
Życie z Psem
Główny autor bloga i właściciel sklepu z produktami dla psiaków. Piszę artykuły, odpowiadam na komentarze, doradzam w zakupach i obsługuję zamówienia. Potrzebujesz pomocy? Kontaktuj się śmiało! :)

Polecamy