życie z psem współpraca

Współpraca

Życie z psem to blog o psich sprawach i jednocześnie fantastyczna przygoda dla nas. Prowadzimy go od 2014 roku, a obecnie znajdujemy się w czołówce polskich blogów o tej tematyce.

Na naszym blogu znajdują się przede wszystkim artykuły poradnikowe, przemyślenia, informacje, różne testy, recenzje oraz konkursy z nagrodami. Staramy się, aby wszystkie treści były przystępne dla czytelników i podane w takiej formie, której sami byśmy oczekiwali. Wszystkie informacje pisane są z naszej perspektywy i bazowane są na własnych doświadczeniach oraz wiedzy, którą ciągle poszerzamy.

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę, której wynik będzie wartościowy dla nas, naszych czytelników oraz Ciebie. Nie zakładamy sztywnych ram - jesteśmy elastyczni oraz otwarci na wszelkie propozycje. Jedynym wymaganiem z naszej strony jest to, żeby współpraca zakładała dobro psów.

Z naszej strony proponujemy promocję wszelkich działań, którymi możecie być zainteresowani. Głównym narzędziem promocji jest nasz blog - jest dobrze pozycjonowany i obecnie znajduje się w ścisłym TOP polskich blogów o psach. Poza tym możemy pochwalić się wspaniałą społecznością, z którą mamy kontakt przez komentarze na blogu, naszą stronę facebook oraz w poprzez inne media społecznościowe :)

Przykładowe formy współpracy:

  • recenzja/test udostępnionych produktów lub usług
  • teksty sponsorowane
  • publikacja przesłanych materiałów
  • publikacja naszych artykułów na innych stronach
  • wpisy gościnne
  • organizacja konkursów

Życie z psem w liczbach:

PRAWIE 400 opublikowanych wpisów
BLISKO 4 200 komentarzy czytelników
PONAD 1 700 fanów na facebook

Średnie miesięczne statystyki:

Unikalni użytkownicy: 45 000 +
Sesje: 55 000 +
Wyświetlenia: 80 000 +
furminator logo

Kontakt

W celu kontaktu z nami wystarczy napisać bezpośrednio na nasz adres mailowy: kontakt@zyciezpsem.pl