team pawesome

Pawesome Team

Przez prawie 2 tygodnie otrzymywaliśmy od Was zgłoszenia na ambasadorów naszych marek – za wszystkie bardzo dziękujemy. Były zgłoszenia bardzo długie i wylewne, były krótkie i minimalistyczne, były nawet zgłoszenia jako prezentacja multimedialna :) Masa ciekawych argumentów, pasjonujących historii i przede wszystkim – ogromna ilość zdjęć Waszych psiaków.

Bardzo trudno było podjąć tę decyzję, ale się udało – czas nas goni, więc nie możemy sobie pozwolić na tygodniowe obrady :) W przyszłości pewnie będziemy szukać kolejnych osób, aby nasz Pawesome Team mógł się rozrastać, więc na pewno sobie wszystkie zgłoszenia zapiszemy w razie czego :)

Pawesome Team

Wybraliśmy 3 osoby, które naszym zdaniem idealnie będą się nadawały do pomocy, aby udało się dobrze wystartować nową markę. Zwracaliśmy uwagę na jakość zdjęć, samą prezencję psa, ale przede wszystkim – na samą treść zgłoszenia. Interesowały nas osoby, z którymi współpraca będzie przyjemnością, a nie przykrą koniecznością.

Monika i Beryl

team pawesome 1

”Monika jest korpoludkiem, tłumaczem i twórcą napisów do filmów. Jest bardzo zajęta, ale nad wszystkie zajęcia świata ceni sobie spędzanie czasu ze swoim czworołapnym dzieciakiem. 
Beryl jest wyżłem węgierskim. Ma trzy lata, ale jego zachowanie wskazuje raczej na 3 miesiące i jakoś nie zanosi się, by miało się to zmienić. To wyżeł z pasjami: do zakrywania się kołdrą razem z głową, do rozgryzania badylków, do szybkiego biegania, do pozowania do zdjęć, do wynajdowania prawdziwych skarbów w krzaczorach (ekhm…), do wystawiania ptactwa wszelkiej maści, do jedzenia, do szaleństw z kumplami, do nauki, do przytulasków… można długo wymieniać”
Beryla można znaleźć w mediach: facebook oraz instagram. Beryl jeszcze nie ma bloga, ale zaproponowaliśmy Monice, że pomożemy jej ze startem, więc niedługo będziecie mogli poczytać o nich więcej :)

Alina, Sonia i Gandi

team pawesome 2

W naszym zespole nie mogło zabraknąć owczarków niemieckich, no nie mogło :) Alinę też chyba wszyscy dobrze znacie, bo czasami linkujemy do jej bloga, a również często komentuje nasze wpisy.
Całą ekipę znajdziecie na: blogu poczwary oraz facebook.

Dorota, Włóczykij i Mieti

pawesome team 3

”Mam na imię Dorota i jestem właścicielką dwóch psów – 12letniego goldena oraz 7letniego owczarka australijskiego oraz prowadzę szkołę dla psów na warszawskich Bielanach – Canistic.
Z goldenem z uwagi na piękny wiek (12 lat) – pozostają mi aktywności raczej stacjonarne, natomiast z australijczykiem najmocniej siedzimy w obedience, choć i frisbee, podstawy agility oraz sztuczki nie są mu obce ”
Informacje o Canistic możecie znaleźć na: facebook, instagram oraz canistic.com.pl.

You’re Pawesome

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zgłoszenia, bo było ich naprawdę sporo. Zapewniamy, że każde zostało przez nas przeczytane i wzięte pod uwagę :) Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli razem współpracować!

 You’re Pawesome!