niespodzianka comfy konkurs

Niespodzianka od Comfy + konkurs!

Niedawno dostaliśmy bardzo miłą wiadomość od AQUAEL – właściciela takich marek jak COMFY oraz PET INN. Porozmawialiśmy trochę i w wyniku otrzymaliśmy przepiękną paczkę z produktami Comfy do sprawdzenia.

Dzisiaj napiszemy coś więcej o otrzymanej niespodziance oraz zapowiemy ciekawy konkurs ;) Zapraszamy!

Niespodzianka od comfy

niespodzianka comfy test

Na wstępie muszę bardzo pochwalić AQUAEL za świetny wybór swojego PR-owca ;) Pani Marlena jest super miłą i mega kontaktową osobą. Pierwszy raz otrzymaliśmy odręcznie napisany list, a nie komputerową kopiuj-wklejkę. Naprawdę miły dodatek.

W sporej paczce od razu zauważyliśmy piękne legowisko – poza tym w środku znaleźliśmy również psi transporter, dwie kule Snack Bowl oraz dwie składane miski do podróży. Dzisiaj zaprezentujemy legowisko oraz transporter, a w kolejnej części będziemy testować Snack Bowl!

Legowisko Marina

niespodzianka comfy legowisko transporter konkurs

Największe było oczywiście legowisko Marina. Legion próbowała się wpasować, ale okazuje się, że nawet największy model 70×62 cm jest dla niej za mały. Smutna buzia, ale co sobie poleżała to jej ;)

Testowaliśmy już sporo legowisk, ponieważ w okresie szczenięcym Legion wolała jeszcze swój kącik. Teraz już woli po prostu leżeć w łóżku, więc nie stosujemy takich gadżetów, ale kiedyś był to mus. Muszę przyznać, że legowisko Marina jest naprawdę fajne. Ogólnie jest bardzo minimalistyczne – nie ma poduszki, ani wymyślnych elementów, jednak to jest największa zaleta tego produktu.

Całość wygląda bardzo porządnie, a wykorzystany materiał jest wysokiej jakości. Po prostu całość jest przyjemna w dotyku. Zastosowana gąbka jest elastyczna i sprawia, że (zapewne) leżenie w tym legowisku jest bardzo przyjemne. Nie próbowałem, ale tak myślę ;)

Żałuję tylko, że nie ma większych rozmiarów – niestety nawet największy model jest za mały dla dużych psów #wiecejmiloscidladuzychpsow :)

Transporter Marina

niespodzianka comfy konkurs legowisko

Drugi produkt z serii Marina to taki super transporter/legowisko. W paczce znaleźliśmy mniejszy rozmiar (z dwóch dostępnych), czyli S – 35×22 cm. Legion oczywiście się nie zmieści, ale taki gadżet jest świetny dla każdego szczeniaka lub mniejszego psa.

Osobiście bardzo podoba mi się koncepcja – całość wygląda jak taki koszyk do noszenia psa. Pierwsza myśl – będzie świetne do socjalizowania szczeniaka! Można w takim legowisku wygodnie transportować szczeniaka i pozwalać mu bezpiecznie socjalizować się ze światem.

Transporter Marina posiada zamek, który bardziej ”zamyka” psa w środku, oczywiście pozostawiając otwór na główkę. Wewnątrz znajduje się taki pasek z karabińczykiem, który pozwoli na przypięcie do obroży psiaka. Dzięki temu maluch nie wyjdzie samodzielnie z transportera ;)

Natomiast w domu można transporter otworzyć i w efekcie mamy przyjemne, małe legowisko. Mi się bardzo podoba taki pomysł. Nie znam się, ale kolor też chyba modny? :)

MAKE ME COMFY – konkurs

niespodzianka comfy recenzja

My dostaliśmy niespodziankę – teraz Wasza kolej :) W związku z tym, że my z legowiska, ani transportera nie skorzystamy to chcielibyśmy przekazać te dwa produkty dalej dla kogoś specjalnego.

Konkurs będzie polegał na przesłaniu zdjęcia, które pokazuje psy w komfortowych pozycjach – mega zrelaksowane, wypoczęte i wygodnie ułożone. Może to byś psisko smacznie śpiące w swoim ukochanym kocyku lub szczeniaczek odpoczywający na trawce po wspaniałej zabawie. Wytulcie psiaki, ułóżcie wygodnie, wymasujcie i zróbcie świetne zdjęcie!

Nagrody są dwie, więc i dwóch zwycięzców w dwóch kategoriach:

  1. Legowisko Marina 70×62 cm – dla większych psiaków. Nagroda dla najlepszego zdjęcia psa średniego.
  2. Transporter Marina 35×22 cm – dla szczeniaków oraz mniejszych psów. Nagroda poleci dla najlepszego zdjęcia ze szczeniakiem lub małym psem.

Termin przesyłania prac: do 20.11.2016 do godziny 23:59 ;)

Forma przesyłania: zdjęcie przesłane na adres kontakt@zyciezpsem.pl – w temacie prosimy napisać ”MAKE ME COMFY – konkurs + nazwa kategorii”, żebyśmy od razu wiedzieli czego dotyczy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany legowiskiem to prosimy napisać ”MAKE ME COMFY – konkurs psy średnie”, a w przypadku zainteresowania transporterem wystarczy napisać ”MAKE ME COMFY – konkurs szczeniak/mały pies”

Warunki konkursowe:
– należy przesłać zgłoszenie konkursowe w podanym wyżej terminie. W skład zgłoszenia wchodzi zdjęcie psiaka w komfortowych/relaksujących warunkach
– dodatkowo należy polubić życie z psem na fejsbuku (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) oraz udostępnić ten wpis na swojej tablicy FB

Informujemy, że wybrane zdjęcia zostaną opublikowane na naszym blogu :)

Wszystkim życzymy powodzenia i już nie możemy doczekać się tych wszystkich zdjęć wyluzowanych psiaków!

Polecamy