konkurs idealeash

Konkurs Idealeash – wygraj własną smycz

Ostatnio pisaliśmy, że wspieramy kampanię Idealeash na wspieram.to, a dzisiaj ogłaszamy z tej okazji konkurs, w którym macie szansę wygrać własną smycz. Do końca akcji zostało 11 dni, a obecnie udało się uzbierać 61% wymaganej kwoty. Twórcy Idealeash są więc na dobrej drodze, aby kampania zakończyła się sukcesem :)

Dzisiaj Legion ma urodziny, więc my idziemy imprezować, a Wy sobie konkursujcie do woli :)

O samej smyczy możecie przeczytać w naszym wpisie ”Wspieramy Idealeash!” – zapraszamy. Same smycze nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, więc nasz konkurs to idealna okazja, aby wypróbować Idealeash przed premierą. Pozwoli to przetestować smycz i samemu wyrobić sobie opinie, czy jest taka idealna :) Sam konkursik szybki i bez zbędnych udziwnień – fotograficzny oczywiście, bo takie lubimy najbardziej :)

konkurs idealeash smycz

Levi już ma swoją ”smycz idealną” – miej i Ty :D

Konkurs Idealeash – nagrody

Do wygrania są 2 smycze Idealeash – jedna w kolorze czarnym, a druga w niebieskim. Obie są w rozmiarze Travel Maxi dla psów powyżej 20 kg. Także warto mieć to na uwadze podczas zgłaszania swoich prac konkursowych.

Poza głównymi nagrodami mamy jeszcze dwie nagrody dodatkowe – szarpaki 60 cm od Dogcessories.

konkurs idealeash nagrody

Skoro są 4 nagrody to i zwycięzców będzie 4 :)

Konkurs Idealeash – zasady

Zasady są mega, super, bardzo proste. Bierzemy psa na spacer i robimy mu zdjęcie. Może być w smyczy podczas przechadzki po mieście, a może być luzem, jak biega po lesie lub parku. Ważne, żeby zdjęcie było na dworze, a psiak był zadowolony.

Takie zdjęcie przesyłamy nam na kontakt@zyciezpsem.pl, wrzucamy w komentarzu pod tym wpisem, wysyłamy na facebook w wiadomości – jakkolwiek dacie radę. Ważne tylko, żeby w jakiś sposób zaznaczyć, że zdjęcie to zgłoszenie konkursowe. Wystarczy w temacie lub treści wpisać ”Konkurs Idealeash”.

Na Wasze zdjęcia czekamy do 10.07.2017, czyli całe 11 dni – tak samo jak zakończenie kampanii na wspieram.to :)

konkurs idealeash smycz dla psa

Podsumowując:

  • Konkurs polega na przesłaniu nam zdjęcia psiaka podczas spaceru na dworze. Koniecznie trzeba być autorem zdjęcia lub mieć do zdjęcia prawa :)
  • Zdjęcia przesyłamy na maila kontakt@zyciezpsem.pl, na facebook lub w komentarzu pod tym wpisem. Warto zaznaczyć, że jest to zgłoszenie konkursowe poprzez dodanie ”Konkurs Idealeash” w treści lub temacie
  • Konkurs trwa do 10.07.2017 do godziny 23:59 – po tym czasie zgłoszenia nie będą przyjmowane :)

Wszystkim życzymy udanych zdjęć i powodzenia!

Polecamy