pawesome ambasadorzy

Ambasadorzy marki poszukiwani!

Ambasadorzy marki poszukiwani! Jakby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że będę poszukiwał ambasadorów do współpracy przy własnej, psiej marce to bym mu kazał szybko odstawić kakao, bo bredzi od tego cukru :) Takie są jednak realia, a nieuchronny start nowej marki oznacza, że będziemy potrzebowali Waszej pomocy!

Ostatnio pisałem o takiej naszej motywacji do rozpoczęcia pracy w tej branży i dlaczego tak nam się spodobało. Dzisiaj pora na kolejną część, czyli poszukiwanie ambasadorów dla marki Pawesome oraz Maty Węchowe. Mam nadzieję, że znajdziemy sporo chętnych i razem stworzymy coś fajnego!

Pawesome & Maty Węchowe

Maty Węchowe działają już prężnie od kilku miesięcy. Obecnie zakończyliśmy nabór na kocich ambasadorów – kociaki wybrane, czekają na swoje maty. Natomiast nie da się ukryć, że główny nacisk kładziemy na psich klientów, więc potrzebujemy również psich ambasadorów.

Jeśli chodzi o same Maty Węchowe to planujemy w niedalekiej przyszłości wprowadzić kolejne produkty węchowe. Przede wszystkim będą to nowe modele mat – nie tylko kolorystyczne, ale również wykonane z innych materiałów, które pozwolą urozmaicić całą zabawę. Poza tym oczywiście nosework – kolejny zestaw (trochę mniejszy i bardziej mobilny) oraz gadżety.

Natomiast Pawesome to jeszcze projekt niespodzianka. Pierwsze produkty chcemy dopiero przekazać wybranym ambasadorom w celu wydania ostatecznej opinii i zgłoszenia ewentualnych uwag, które pozwolą dopieścić całość. Na pewno ta marka również będzie ciągle rozwijana – mamy w planach świetne (tak przynajmniej mi się wydaje :D) produkty i ciekawą ofertę, która będzie się regularnie rozrastać. Obecnie mamy kilkanaście zakończonych prototypów, ale w celu uniknięcia chaosu nie wrzucimy wszystkiego od razu – delektujmy się każdą nowością :D

Na pewno warto wiedzieć, że Pawesome będzie marką skupiającą się na akcesoriach dla psów oraz przewodników :)

Ambasadorzy marki – kim są?

Zależy nam przede wszystkim na osobach komunikatywnych i przyjaznych. Nie chcemy stawiać na chłodną współpracę, a coś przyjemnego, co będziemy mogli kontynuować przez długi czas. Będziemy czekać nie tylko na materiały i opinie, ale również ewentualne uwagi i sugestie.

Od samych ambasadorów będziemy oczekiwać przede wszystkim 2 rzeczy:

  • dobrej jakości zdjęć (oraz filmów w miarę możliwości), które będziemy mogli wykorzystać do naszych materiałów – ulotek, bannerów, zdjęć produktowych
  • aktywnej pomocy w promocji marki (wpisy blogowe, zdjęcia na instagram, informacja na facebook i tak dalej)

Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły, więc w razie czego zawsze można się z nami kontaktować. Liczymy przede wszystkim na blogerów, osoby prowadzące fanpage oraz ogólnie influencerów, którzy mają ochotę sprawdzić coś nowego :) Oczywiście trzeba posiadać własnego psiaka – to podstawa!

Głównym zadaniem ambasadora będzie oczywiście testowanie nowych produktów, które będziemy oferować. Oznacza to, że zanim w ogóle dany przedmiot trafi do sprzedaży to najpierw otrzymają go nasi ambasadorzy, którzy go sprawdzą :) Szukamy więc osób, które będą chciały tworzyć tę markę razem z nami, a nie być tylko biernymi obserwatorami.

Jak się do nas zgłosić?

W celu zgłoszenia wystarczy napisać do nas na hello@pawesome.pl – w tytule koniecznie napisz ”Ambasador”. W samym zgłoszeniu napisz coś o sobie – chcemy Cię lepiej poznać. Dodatkowo chętnie zobaczymy jakieś zdjęcia Twojego psiaka.  Poza tym możesz również podzielić się linkiem do bloga/fanpage/kanału youtube, jeśli taki prowadzisz :)

Na zgłoszenia będziemy czekać do 13.08.2017 do godziny 23:59. Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu ustalenia szczegółów :)

Podsumowując:

  • Wyślij swoje zgłoszenie na hello@pawesome.pl w tytule umieszczając słowo ”Ambasador”
  • W treści zgłoszenia napisz coś o sobie oraz dołącz zdjęcie swojego psiaka – jeśli prowadzisz bloga/fanpage/kanał youtube to również podeślij nam linka
  • Na zgłoszenia czekamy do 13.08.2017 do godziny 23:59

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Może to właśnie Ty zostaniesz ambasadorem? :D