kolory mat węchowych

Wybieramy kolory mat węchowych!

Już powoli widać koniec prac przygotowawczych – zostało nam teraz tylko poznanie Waszych preferencji. Dlatego właśnie dzisiaj wspólnie wybieramy kolory mat węchowych :)

Nie ukrywam, że prace zajęły nam więcej czasu niż pierwotnie zakładaliśmy. Znalezienie idealnego materiału z odpowiednią fakturą, ale również z dużą ilością kolorów do wyboru nie było łatwe. Jeszcze trudniejsze było wybranie bazy pod maty węchowe – takiej, która będzie komfortowa w użytkowaniu, nie będzie się ślizgała i generalnie będzie w sam raz.

Zapewne jeszcze czas wszystko zweryfikuje i dopuszczamy możliwość dalszego ulepszania naszego produktu, ale na ten moment jesteśmy pewni, że wybraliśmy najlepsze możliwie opcje, a używanie naszych mat węchowych będzie po prostu przyjemnością.

Wybieramy kolory mat węchowych

Przejdźmy jednak go sedna – kolorów jest mnóstwo, a wybranie ”tych idealnych” nie jest takie proste. Ile ludzi tyle preferencji, ale nie chcemy zostawać z tym wyborem sami :) Poniżej znajduje się ankieta, w której możecie wybrać swoje ulubione kombinacje kolorystyczne. Wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze, aby zawęzić możliwości, wybrać coś ciekawego z dostępnej gamy, ale jednocześnie zostawić sobie coś ”na potem”, aby Was zaskoczyć :)

Co dalej? Jak tylko zbierzemy wystarczającą ilość danych to możemy rozpoczynać sprzedaż. Oficjalny sklep internetowy powstaje, ale najpierw planujemy coś extra dla osób zapisanych na newsletter – możecie być pewni, że jako pierwsi będziecie mieli możliwość zakupu swojej maty węchowej. Na newsletter można zapisać się tutaj: matywechowe.pl

Z góry dziękujemy za każdą wypełnioną ankietę – każda odpowiedź się liczy i jest dla nas ważna!

 • „Dziękujemy za pomoc w wyborze kolorów! :)”
  Haha, nie wiem, czy wybór aż trzech opcji kolorystycznych to jakaś faktyczna pomoc, ale no ;)

  • Każda informacja jest ok – tylko pytanie – jaki to kolor ciemnowiśniowy? :D

 • Agnieszka

  Dzień dobry,
  Czy psu to nie jest wszystko jedno?
  Serdecznie pozdrawiam,
  Agnieszka, właścicielka 10cio miesięcznego owczarka z długim włosem

  • Hm, ciekawe pytanie. Jeśli chodzi o samego psa to najlepiej widocznymi kolorami dla niego będzie żółty oraz niebieski. Jednak maty węchowe polegają głównie na pracy nosem, więc kolor nie jest aż taki ważny.

   Trzeba jednak wziąć pod uwagę drugą stronę, czyli człowieka – tutaj już często pewne wymagania się pojawiają. Osobiście uważam, że różne gadżety dla psów już dawno przestały pełnić rolę użytkową wyłącznie dla naszych podopiecznych. Psy to już coraz częściej styl życia. Dlaczego więc zabawki nie miałyby się również podobać nam, przewodnikom? :)

   Chętnie zobaczę zdjęcia psiaka – młode owczarki są najpiękniejsze na świecie :)

   • Agnieszka

    Poproszę córkę o pomoc i załączymy zdjęcia. Ja nie jestem za dobra w obsłudze komputera. Pozwoliłam sobie napisać do Ciebie dość długą opinię na temat mojej filozofii posiadania psa. I nie ukrywam, jestem bardzo ciekawa Twojej odpowiedzi.
    Miłego wieczoru,
    Agnieszka

    • Nie ma problemu – będziemy czekać :)
     Już zabieram się do pisania :)